Největší prestižní tenisová baby tour v ČR

Aktuality

VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2019

Dne 15.9.2019 se v tenisovém areálu TK Kopřivnice konalo závěrečné tenisové MASTERS 5. ročníku BABOLAT BABY TOUR 2019. Jak tomu již tradičně na závěrečných MASTERS bývá, počasí bylo objednané :-), slunečno, mírný větřík a krásných 24 stupňů. Teď už ale k samotnému turnaji.

Jak v holčičí tak v klučičí kategorii byl k vidění tenis na vysoké úrovni! V dívčí kategorii na tomto turnaji zvítězila

Barbora Fialová
(TK Roja Příbram z.s.)

která zvítězila nad Adélou Prosovou (TK Bystřice n.Pernštejnem). Zápas o třetí místo vyhrála Natálie Havelková (TK AGROFERT Prostějov), která porazila Anetu Jahnovou (TK Natali).

U kluků se do finále probojovali dva nejlepší z kvalifikačních turnajů, a to Antonín Výtisk a Marek Mikeš. V bitvě o vítězství nakonec zaslouženě zvítězil

Marek Mikeš
(TK SB Světlá n.Sáz.)

Na druhém místě skončil vítěz základní části Antonín Výtisk (TC Ostrava Nová Ves). V zápase o třetí místo se radoval z vítězství Alex Buba (TK Havířov), který porazil Davida Mikeše (TK SB Světlá n.Sáz.).

Závěrečné MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2019 se konalo za osobní účasti pana Oldřicha Mrózka (ředitele firmy JONATHAN O.M., s.r.o.). Obrovské díky patří Romanu Medviďovi (řediteli firmy MATCH POINT, s.r.o. - BABOLAT ČR), který věnoval vítězům hlavní cenu - hráčskou smlouvu od značky BABOLAT. Nemalé díky za bezproblémový průběh a podporu této významné události v BABY tenise taky patří panu Liboru Wludykovi (řediteli firmy Zlatnictví WLUDYKA), který věnoval finalistům zlaté a stříbrné tenisové rakety v podobě přívěšku na krk a Radimu a Petru Brožovým (majitelům firmy 4EVER Exclusive bicycles). Dále Miroslavu Bartoňovi, který měl na starosti zázemí a celou organizační stránku MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2019.

Kompletní fotogalerii a informace naleznete na facebooku BABOLAT BABY TOUR (zde).

Touto závěrečnou aktualitou k letošní BABOLAT BABY TOUR 2019 bychom chtěli ještě jednou velmi poděkovat všem pořadatelům kvalifikačních turnajů, hráčům a hráčkám za účast a budeme se těšit na další napínavé souboje v příštím 6. ročníku BABOLAT BABY TOUR 2020.

VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2019
VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2019
VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2019

VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDKU-MÍSTKU

V neděli 25.8.2019 se konal poslední kvalifikační turnaj BABOLAT BABY TOUR, a to ve Frýdku-Místku. Turnaje se zůčastnilo celkem 27 hráčů a hráček, bodovaných do BABOLAT BABY TOUR bylo 13 z nich (7 chlapců a 6 dívek). Mezi kluky zvítězil Alexej Buba, který si připsal 7 bodů do celkového žebříčku a potvrdil tak svou kvalifikaci na závěrečné MASTERS. Mezi děvčaty zvítězila Kristýna Přikrylová, která si připsala 6 bodů. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Všechny kvalifikované na závěrečné MASTERS budeme kontaktovat telefonicky v průběhu příštího týdne. Seznam kvalifikovaných naleznete zde.

VÝSLEDKY TURNAJE VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU

Dne 13.7. a 14.7.2019 se uskutečnily další dva turnaje BABOLAT BABY TOUR 2019, a to ve Světlé nad Sázavou a ve Studénce. V sobotu 13.7.2019 se bojovalo na tenisových kurtech ve Světlé nad Sázavou. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 hráčů (5 chlapců a 4 dívky). Mezi chlapci opět zvítězil Pavel Oliver Dufek, který si do celkového žebříčku připsal krásných 5 bodů. Mezi děvčaty zvítězila Barbora Fialová, která si připisuje krásné 4 body.
V neděli 14.7.2019 se TOUR přesunula na Moravu, konkrétně do Studénky. Účast na turnaji byla hojná - 15 hráčů (7 chlapců a 8 dívek). Mezi chlapci se nejvýše umístil Matyáš Krkoška, který si připisuje 3 body. Mezi děvčaty zvítězila Kristýna Přikrylová, která si připisuje 2 body do celkového žebříčku. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!
 
Další turnaj se bude konat dne 27.7.2019 v Ústí nad Orlicí (kluci i holky) a 28.7.2019 ve Studénce (kluci i holky).
 
VÝSLEDKY TURNAJE VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU
VÝSLEDKY TURNAJE VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU
VÝSLEDKY TURNAJE VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU

VÝSLEDKY TURNAJE VE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU

Další soutěžní den letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2019 je za námi. V sobotu 6.7.2019 se bojovalo v nádherném tenisovém areálu ve Žďáru nad Sázavou. Turnaje se zúčastnilo celkem 18 hráčů (15 chlapců a 3 dívky). Mezi chlapci zvítězil Pavel Oliver Dufek, který si do celkového žebříčku díky velké účasti chlapců připsal neuvěřitelných 12 bodů! Mezi děvčaty se nejvýše umístila Barbora Fialová, která si připisuje krásné 3 body. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!
 
Další turnaj se bude konat dne 13.7.2019 ve Světlé nad Sázavou (kluci i holky) a 14.7.2019 ve Studénce (kluci i holky).
 
VÝSLEDKY TURNAJE VE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU
VÝSLEDKY TURNAJE VE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU
VÝSLEDKY TURNAJE VE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU

VÝSLEDKY TURNAJE V BYSTŘICI NAD PERŠTEJNEM

Další soutěžní den letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2019 je za námi. V sobotu 1.6.2019 se bojovalo na tenisových kurtech v Bystřici nad Perštejnem. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 hráčů (6 chlapců a 5 dívek). Mezi chlapci zvítězil Antonín Výtisk, který si do celkového žebříčku připsal 5 bodů a potvrdil tak průběžné vedení v tabulce chlapců. Mezi děvčaty se nejvýše umístila Adéla Prosová, která si díky vyšší účasti připisuje krásných 5 bodů. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!
 
Další turnaj se bude konat dne 6.7.2019 ve Žďáru nad Sázavou (kluci i holky).
 

VÝSLEDKY PRVNÍHO TURNAJE ROČNÍKU 2019 ZE STUDÉNKY

První turnaj letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2019 je již minulostí. Turnaje ve Studénce se zúčastnilo celkem 16 hráčů (9 chlapců a 7 dívek). Po urputných bojích o každý fiftýn mezi kluky zvítězil Adam Výtisk, který ve finále porazil Marka Mikeše. Mezi holkami se nejvýše umístila Aneta Jahnová. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 1.6.2019 v Bystřici nad Pernštejnem (kluci a holky).

VÝSLEDKY PRVNÍHO TURNAJE ROČNÍKU 2019 ZE STUDÉNKY

VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2018

Dne 8.9.2018 se v tenisovém areálu OÁZA ŘÍČANY konalo závěrečné tenisové MASTERS 4. ročníku BABOLAT BABY TOUR 2018. Jak tomu již tradičně na závěrečných MASTERS bývá, počasí bylo objednané :-), slunečno, mírný větřík a krásných 24 stupňů. Teď už ale k samotnému turnaji.

Jak v holčičí tak v klučičí kategorii byl k vidění tenis na vysoké úrovni! V dívčí kategorii se stala jednoznačnou vítězkou

Jana Kovačková
(TK Olymp Praha)

která zvítězila nad Kristýnou Přikrylovou (TJ TO Sokol Stará Bělá). V zápase o třetí místo vyhrála Julie Tichá (TJ Kyje Praha 14), která porazila Natálii Havelkovou (TK PRECHEZA Přerov o.s.).

U kluků byla letos situace obdobná. Po semifinálových výsledcích 4:1 v obou zápasech bylo zřejmé, že do se do finále probojovali ti nejlepší. Osud tedy určil finálovou dvojci ve složení Kristián Šimek a Darius Germala a pro boj o třetí místo dvojci David Drlík a Matyáš Růžek. Ve finálové bitvě zaslouženě zvítězil

Kristián Šimek
(TK Roja Příbram z.s.)

Jako poražený, ale se vztyčenou hlavou, skončil na druhém místě Darius Germala (SK HAMR, z.s.). V zápase o třetí místo se radoval z vítězství David Drlík (TK Na Dolině o.s.), který porazil Matyáše Růžka (TJ Solidarita Praha 10).

Závěrečné MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2018 se konalo za osobní účasti pana Oldřicha Mrózka (ředitele firmy JONATHAN O.M., s.r.o.) a Tomáše Dechťara, který zastoupil pana Romana Medvidě (ředitele firmy MATCH POINT, s.r.o. - BABOLAT ČR). Nemalé díky za bezproblémový průběh a podporu této významné události v BABY tenise taky patří panu Liboru Wludykovi (řediteli firmy Zlatnictví WLUDYKA), který věnoval finalistům zlaté a stříbrné tenisové rakety v podobě přívěšku na krk a Radimu a Petru Brožovým (majitelům firmy 4EVER Exclusive bicycles). Dále Pavlu Klimkovi, který měl na starosti organizační stránku MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2018 a panu Jakubu Kahounovi (areál Oáza Říčany), který se postaral o dokonalé podmínky zázemí závěrečného MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2018.

Kompletní fotogalerii a informace naleznete na facebooku BABOLAT BABY TOUR (zde).

Touto závěrečnou aktualitou k letošní BABOLAT BABY TOUR 2018 bychom chtěli ještě jednou velmi poděkovat všem pořadatelům kvalifikačních turnajů, hráčům a hráčkám za účast a budeme se těšit na další napínavé souboje v příštím 5. ročníku BABOLAT BABY TOUR 2019.

... BABOLAT - PLAY TO BE WILD ...

VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2018
VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2018
VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2018

VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI

Dne 18.8. a 19.8.2018 se uskutečnily další dva turnaje BABOLAT BABY TOUR, a to v Kopřivnici. V sobotu 18.8. sváděli na kurtech své boje kluci a v neděli prozměnu holky. V úmorných sobotních vedrech zvítězil mezi kluky Jakub Fedor, který si připisuje 6 bodů do celkového žebříčku. V něděli 19.8. porazila všechny své soupeřky Kristýna Přikrylová, která si připisuje krásných 5 bodů. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj (poslední na Moravě) se bude konat dne 25.8.2018 v Ostravě (kluci a holky).

VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI
VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI
VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI
VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI
VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI
VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI

VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ

V neděli 22.7.2018 se uskutečnil další turnaj BABOLAT BABY TOUR, a to v Ostravě. Ostravského turnaje na kurtech Ridera Sport, a.s. se zůčastnilo neuvěřitelných 42 hráčů a hráček, bodovaných do BABOLAT BABY TOUR bylo 24 z nich (16 chlapců a 8 dívek). Mezi kluky zvítězil David Drlík, který si připisuje 16 bodů do celkového žebříčku. Mezi děvčaty se nejvýše umístila Kristýna Přikrylová, která si připisuje 8 bodů. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 18.8.2018 v Kopřivnici (kluci) a 19.8.2018 v Kopřivnici (holky).

VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ
VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ
VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ

VÝSLEDKY TURNAJE V PRAZE

Po dvou měsících se celá série BABOLAT BABY TOUR přesunula zpátky do čech. V sobotu 30.6.2018 se konal další soutěžní zápas TOUR na tenisových kurtech TK Lokomotiva Praha. Turnaje se zúčastnilo celkem 22 hráčů (12 chlapců a 10 dívek). Mezi chlapci zvítězil Nikolaos Papavasiliu, který si do celkového žebříčku připsal 5 bodů. Mezi děvčaty již tradičně v čechách zvítězila Jana Kovačková, která si tentokrát připisuje krásné 4 body. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!
 
Další turnaj se bude konat dne 22.7.2018 v Ostravě na kurtech Ridera Sport, a.s. (kluci i holky).
 
VÝSLEDKY TURNAJE V PRAZE
VÝSLEDKY TURNAJE V PRAZE
VÝSLEDKY TURNAJE V PRAZE

VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE

Další soutěžní den letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2018 je za námi. V neděli 3.6.2018 se konal další soutěžní zápas TOUR na tenisových kurtech ve Studénce. Turnaje se zúčastnilo celkem 13 hráčů (6 chlapců a 7 dívek). Mezi chlapci zvítězil Martin Frič, který si do celkového žebříčku připsal 6 bodů a ujal se tak průběžného vedení v tabulce chlapců. Mezi děvčaty se opět nejvýše umístila Kristýna Přikrylová, která si tentokrát díky vyšší účasti připisuje krásných 7 bodů. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!
 
Další turnaj se bude konat dne 30.6.2018 v Praze na kurtech TK Lokomotiva Praha (kluci i holky).
 
VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE
VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE
VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE

VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE

Další soutěžní den letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2018 je za námi. V neděli 13.5.2018 se soutěžní zápasy TOUR přesunuly na Moravu, konkrétně na tenisové kurty ve Studénce. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 hráčů (7 chlapců a 3 dívky). Mezi chlapci zvítězil Štěpán Robenek, který si do celkového žebříčku připsal 7 bodů a prozatím tak vede tabulku chlapců. Mezi děvčaty se nejvýše umístila Kristýna Přikrylová, která si připisuje 3 body. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 3.6.2018 opět ve Studénce (kluci i holky).

VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE
VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE
VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE

VÝSLEDKY PRVNÍHO TURNAJE ROČNÍKU 2018 Z ŘÍČAN

První turnaj letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2018 je již minulostí. Turnaje se zúčastnilo celkem 24 hráčů (12 chlapců a 12 dívek). Po urputných bojích o každý fiftýn nakonec mezi kluky dominoval Rahman Mohamed, který ve finále porazil Dariuse Germalu. Mezi holkami zvítězila Jana Kovačková, která ve finále porazila Nelu Uhrovou. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

VÝSLEDKY PRVNÍHO TURNAJE ROČNÍKU 2018 Z ŘÍČAN
VÝSLEDKY PRVNÍHO TURNAJE ROČNÍKU 2018 Z ŘÍČAN
VÝSLEDKY PRVNÍHO TURNAJE ROČNÍKU 2018 Z ŘÍČAN

ROČNÍK 2018 NA STARTU

Minulý ročník se mimořádně vydařil! Počet budoucích nadějí českého tenisu přihlášených do této celorepublikové série turnajů byl nejvyšší za celou historii BABOLAT BABY TOUR. Věříme, že tento trend bude pokračovat i letos, a to jak v účasti, tak v kvalitě tenisu, kterou vaše děti předváděly minulý rok.

Letošní 4. ročník je teprve na startu! První turnaj se koná již tento víkend (22.4.2018) v areálu OÁZA ŘÍČANY u Prahy (podrobnější informace zde). Proto neváhejte a přihlaste se na tento turnaj ještě dnes a získejte tak cenné body pro postup do závěrečného MASTERS, kterého se mohou zúčastnit jen ti nejlepší! Na závěr této úvodní informace přejeme všem hráčům a hráčkám mnoho vítězných fiftýnů a matchballů.

... BABOLAT - PLAY TO BE WILD ...

VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2017

Dne 10.9.2017 se v tenisovém areálu RIDERA SPORT v Ostravě konalo závěrečné tenisové MASTERS, 3. ročníku BABOLAT BABY TOUR 2017. Jak tomu již tradičně na závěrečných MASTERS bývá, počasí bylo objednané :-), slunečno, mírný větřík a krásných 24 stupňů. Teď už ale k samotnému turnaji.

Jak v holčičí tak v klučičí kategorii byl k vidění tenis na vysoké úrovni! Zejména v dívčí části se bojovalo doslova o každý fiftýn. Důkazem bylo i to, že dívčí finále trvalo cca 45 minut (a to se hrálo na 4 vítězné gamy). Po doslova z posledních sil vydřeném fiftýnu, zvedla ruce nad hlavu hráčka

Veronika Eliášová
(TK SC Ostrava)

která zvítězila nad Nikolu Šturcovou (LTC Modřany). V zápase o třetí místo vyhrála Laura Cháňová (TK SC Ostrava), která porazila Natali Čechovou (SK HAMR, z.s.).

U kluků byla situace obdobná, jen tempo bylo rychlejší. Po semifinálových výsledcích 4:3 v obou zápasech bylo jasné, že souboje o první a třetí místo budou velmi vyrovnané. Osud tedy určil finálovou dvojci ve složení Adam Horák a Lukáš Fojtů a pro boj o třetí místo dvojci Tomáš Zíta a Jakub Fedor. Finále po urputném boji, zcela vyčerpán, vyhrál

Adam Horák
(TK PRECHEZA Přerov, o.s.)

Jako poražený, ale se vztyčenou hlavou, skončil na druhém místě Lukáš Fojtů (Tenis Dobříš). V zápase o třetí místo se radoval z vítězství Tomáš Zíta (SK Meteor Praha), který porazil Jakuba Fedora (TC BIOCEL Vratimov, z.s.).

Závěrečné MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2017 se konalo za osobní účasti pana Oldřicha Mrózka (ředitele firmy JONATHAN O.M., s.r.o.) a Honzy Hájka (český DAVIS CUPOVÝ reprezentant, best ATP ranking - Nr.71), který zastoupil pana Romana Medvidě (ředitele firmy MATCH POINT, s.r.o. - BABOLAT ČR). Nemalé díky za bezproblémový průběh a podporu této významné události v BABY tenise taky patří panu Liboru Wludykovi (řediteli firmy Zlatnictví WLUDYKA), který věnoval finalistům zlaté a stříbrné tenisové rakety v podobě přívěšku na krk, panu režiséru Jindřichu Šimkovi (řediteli firmy INTERSHOW production, s.r.o.), který věnoval třetím v pořadí dva lístky na nádherné představení "POPELKA - kouzelný muzikál na ledě" a Radimu a Petru Brožovi (majitelům firmy 4EVER Exclusive bicycles), kteří věnovali hráčům na čtvrtém místě hodnotné cyklistické vybavení. Dále Pavlu Klimkovi, který měl na starosti organizační stránku MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2017 a panu Tomáši Kobrovi (RIDERA SPORT), který se postaral o dokonalé podmínky zázemí závěrečného MASTERS BABOLAT BABY TOUR 2017.

Kompletní fotogalerii a informace naleznete na facebooku BABOLAT BABY TOUR (zde).

Touto závěrečnou aktualitou k letošní BABOLAT BABY TOUR 2017 bychom chtěli ještě jednou velmi poděkovat všem pořadatelům kvalifikačních turnajů, hráčům a hráčkám za účast a budeme se těšit na další napínavé souboje v příštím 4. ročníku BABOLAT BABY TOUR 2018.

... BABOLAT - PLAY TO BE WILD ...

VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2017
VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2017
VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2017
VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2017
VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2017
VÝSLEDKY CELOREPUBLIKOVÉHO MASTERS 2017

VÝSLEDKY TURNAJE V ŘÍČANECH

O víkendu 2.9. a 3.9. 2017 se konaly poslední dva kvalifikační turnaje BABOLAT BABY TOUR, a to v Mladé Boleslavi a v Říčanech u Prahy. Turnaje v Říčanech u Prahy se zůčastnilo celkem 30 hráčů a hráček, bodovaných do BABOLAT BABY TOUR bylo 9 z nich (4 chlapci a 5 dívek). Mezi kluky získal nejvíce bodů Tomáš Zíta, který si připsal 4 body do celkového žebříčku. Mezi děvčaty zvítězila Alena Kovačková, která si připsala 5 bodů. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

VÝSLEDKY TURNAJE V ŘÍČANECH
VÝSLEDKY TURNAJE V ŘÍČANECH
VÝSLEDKY TURNAJE V ŘÍČANECH

VÝSLEDKY TURNAJE V MLADÉ BOLESLAVI

O víkendu 2.9. a 3.9. 2017 se konaly poslední dva kvalifikační turnaje BABOLAT BABY TOUR, a to v Mladé Boleslavi a v Říčanech u Prahy. Turnaje v Mladé Boleslavi se zůčastnilo celkem 15 hráčů a hráček, bodovaných do BABOLAT BABY TOUR bylo 7 z nich (3 chlapci a 4 dívky). Mezi kluky získal nejvíce bodů Tomáš Zíta, který si připsal 3 body do celkového žebříčku. Mezi děvčaty zvítězila Amálie Hůlková, která si připsala 4 body. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

VÝSLEDKY TURNAJE V MLADÉ BOLESLAVI
VÝSLEDKY TURNAJE V MLADÉ BOLESLAVI
VÝSLEDKY TURNAJE V MLADÉ BOLESLAVI

VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI

V sobotu a neděli 26.-27.8.2017 se konaly poslední kvalifikační turnaje BABOLAT BABY TOUR na Moravě, a to v Kopřivnici. Turnajů se zůčastnilo celkem 25 hráčů a hráček (18 chlapců a 7 dívek). Mezi kluky zvítězil Adam Horák, který se díky tomuto vítězství dostal do průběžného vedení mezi kluky. Mezi děvčaty zvítězila Nikola Šturcová, která se díky 7 získaným bodů také dostala do průběžného vedení mezi děvčaty. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Poslední dva turnaje se budou konat dne 2.9.2017 v Mladé Boleslavi (kluci a holky) a 3.9.2017 v Říčanech u Prahy (kluci a holky).

VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI
VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI
VÝSLEDKY TURNAJŮ V KOPŘIVNICI

VÝSLEDKY TURNAJE V MLADÉ BOLESLAVI

V sobotu 19.8.2017 se konaly celkem tři turnaje BABOLAT BABY TOUR, a to v Ostravě, Mladé Boleslavi a Litvínově. Turnaje v Mladé Boleslavi se zůčastnilo celkem 29 hráčů a hráček, bodovaných do BABOLAT BABY TOUR bylo 13 z nich (7 chlapců a 6 dívek). Mezi kluky zvítězil Tomáš Zita, který si připisuje 7 bodů do celkového žebříčku. Mezi děvčaty zvítězila Nikola Šturcová, která si připisuje 6 bodů. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 26.8.2017 v Kopřivnici (holky) a 27.8.2017 v Kopřivnici (kluci).

VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ

V sobotu 19.8.2017 se konaly celkem tři turnaje BABOLAT BABY TOUR, a to v Ostravě, Mladé Boleslavi a Litvínově. Ostravského turnaje se zůčastnilo celkem 16 hráčů a hráček, bodovaných do BABOLAT BABY TOUR bylo 11 z nich (10 chlapců a 1 dívka). Mezi kluky zvítězil Jan Spáčil, který si připisuje 10 bodů do celkového žebříčku. Mezi děvčaty zvítězila Natálie Nováková, která si připisuje 1 bod. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 26.8.2017 v Kopřivnici (holky) a 27.8.2017 v Kopřivnici (kluci).

VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ
VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ

VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ

V sobotu 12.8.2017 se konal další turnaj série BABOLAT BABY TOUR ve Frýdlantu nad Ostravicí. Díky velké účasti si rozdělilo body celkem 18 hráčů (12 chlapců a 6 dívek). Mezi kluky zvítězil Nikolaos Papavasiliu, který si připisuje 12 bodů do celkového žebříčku. Mezi děvčaty zvítězila Laura Cháňová, která si připusuje krásných 6 bodů. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaje se budou konat dne 19.8.2017 v Ostravě, Litvínově a Mladé Boleslavi (kluci i holky).

VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ
VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ
VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ

VÝSLEDKY TURNAJE V TŘEBÍČI

V sobotu 5.8.2017 se konal chlapecký turnaj BABOLAT BABY TOUR v Třebíči. Do žebříčku si připsali body 2 chlapci. Vítězem tohoto turnaje se stal Jakub Košťál, který si připisuje 2 body do celkového žebříčku. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 8.8.2017 ve Valašském Meziříčí (kluci i holky) a 12.8.2017 ve Frýdlantu nad Ostravicí (kluci i holky).

VÝSLEDKY TURNAJE V TŘEBÍČI
VÝSLEDKY TURNAJE V TŘEBÍČI
VÝSLEDKY TURNAJE V TŘEBÍČI

VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ

V sobotu 22.7.2017 se konal turnaj BABOLAT BABY TOUR v Ostravě. Do žebříčku BABOLAT BABY TOUR si připsalo body 10 z celkového počtu 23 hráčů (9 chlapců a 1 dívka). Mezi kluky získal nejvíce bodů Jan Spáčil, který si připisuje 9 bodů do celkového žebříčku. Mezi děvčaty získala nejvíce bodů Anna Ludvová, která si připisuje 1 bod. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 29.7.2017 ve Frýdku-Místku (kluci i holky).

VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ
VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ
VÝSLEDKY TURNAJE V OSTRAVĚ

VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ

V sobotu 15.7.2017 se konal další turnaj série BABOLAT BABY TOUR ve Frýdlantu nad Ostravicí. I přes velmi hojnou účast se do turnaje BABOLAT BABY TOUR započítalo 20 z celkového počtu 38 hráčů (16 chlapců a 4 dívky). Mezi kluky zvítězil Václav Hrubý, který si díky velké účasti připisuje 16 bodů do celkového žebříčku. Mezi děvčaty získala nejvíce bodů Tereza Mainušová, která v celkovém pořadí turnaje skončila druhá. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 22.7.2017 v Ostravě (kluci i holky).

VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ
VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ
VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ

VÝSLEDKY TURNAJE VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

V uplynulém víkendu se bojovalo i na kurtech TK DEZA ve Valašském Meziříčí. I přes velmi hojnou účast se do turnaje BABOLAT BABY TOUR započítalo pouze 8 z celkového počtu 32 hráčů (5 chlapců a 3 dívky). Mezi kluky získal nejvíce bodů Nikolaos Papavasiliu, který v celkovém pořadí turnaje skončil druhý. Mezi děvčaty se stala vítězkou Tereza Růžičková, která si připisuje 3 body. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

VÝSLEDKY TURNAJE VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
VÝSLEDKY TURNAJE VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
VÝSLEDKY TURNAJE VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDKU-MÍSTKU

Další soutěžní víkend letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2017 je za námi. Tentokrát bojovali kluci i holky na tenisových kurtech ve Frýdku-Místku. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 hráčů (7 chlapců a 2 dívky). Mezi kluky zvítězil Štěpán Robenek, který si připsal 7 bodů do celkového žebříčku. Mezi děvčaty se stala vítězkou Karolína Sněhotová, která si připisuje 2 body. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDKU-MÍSTKU
VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDKU-MÍSTKU
VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDKU-MÍSTKU

VÝSLEDKY TURNAJE V HRADCI NAD MORAVICÍ

Po měsíční pauze se tento víkend opět konal turnaj 3.ročníku BABOLAT BABY TOUR 2017. V sobotu 1.7.2017 se bojovalo na tenisových kurtech SK LAMA v Hradci nad Moravicí. Turnaje se zúčastnilo celkem 16 hráčů (10 chlapců a 6 dívek). Mezi kluky zvítězil Nikolaos Papavasiliu, který si do celkového žebříčku připsal 10 bodů. Mezi děvčaty se stala zaslouženou vítězkou Natálie Nováková, která si připisuje 6 bodů. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 8.7.2017 ve Frýdku-Místku a Valašském Meziříčí (kluci i holky).

VÝSLEDKY TURNAJE V HRADCI NAD MORAVICÍ
VÝSLEDKY TURNAJE V HRADCI NAD MORAVICÍ
VÝSLEDKY TURNAJE V HRADCI NAD MORAVICÍ

VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE

Další soutěžní den letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2017 je za námi. V neděli 4.6.2017 se již podruhé v tomto ročníku hrálo na tenisových kurtech ve Studénce. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 hráčů (5 chlapců a 3 dívky). Mezi kluky zvítězil Štěpán Robenek, který si do celkového žebříčku připsal 5 bodů. Mezi děvčaty se stala zaslouženou vítězkou Adéla Motyková, která si připisuje 3 body. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 1.7.2017 v Hradci nad Moravicí (kluci i holky) a 8.7.2017 ve Frýdku-Místku a Valašském Meziříčí (kluci i holky).

VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE
VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE
VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE

VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDKU-MÍSTKU

Další soutěžní víkend letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2017 je za námi. Tentokrát bojovali kluci i holky na tenisových kurtech ve Frýdku-Místku. Turnaje se zúčastnilo celkem 15 hráčů (10 chlapců a 5 dívek). Mezi kluky obhájil vítězství z předešlého turnaje ve Studénce Václav Hrubý, který si díky hojné účasti připsal 10 bodů do celkového žebříčku. Mezi děvčaty se stala zaslouženou vítězkou Anetka Danková, která si připisuje 5 bodů. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 4.6.2017 ve Studénce (kluci i holky) a 1.7.2017 v Hradci nad Moravicí (kluci i holky).

VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDKU-MÍSTKU
VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDKU-MÍSTKU
VÝSLEDKY TURNAJE VE FRÝDKU-MÍSTKU

VÝSLEDKY TURNAJE HOLEK V DOBŘANECH

Další turnaj letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2017 je za námi. Tentokrát se jednalo o čistě holčičí turnaj v Dobřanech na plzeňsku, kterého se zúčastnilo celkem 5 hráček. Základní skupinu vyhrála s přehledem vítězka loňského ročníku BABOLAT BABY TOUR Alena Kovačková, která všechny své soupeřky porazila 4:0. V závěrečném pavouku svou dominanci potvrdila a v samotném finále vyhrála 4:1 nad svou sestrou Janou Kovačkovou, která ji na celém turnaji jako jediná sebrala hru :-). Všem účastnicím děkujeme za účast a vítězce gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 27.5.2017 ve Frýdku-Místku (kluci i holky) a 4.6.2017 ve Studénce (kluci i holky).

VÝSLEDKY TURNAJE HOLEK V DOBŘANECH
VÝSLEDKY TURNAJE HOLEK V DOBŘANECH
VÝSLEDKY TURNAJE HOLEK V DOBŘANECH

VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE 13.5.2017

Druhý turnaj letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2017 je za námi. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 hráčů (4 chlapci a 2 dívky). Díky nižší účasti se musel malinko změnit herní systém tak, že si zahrál tabulkově každý s každým (kluci i holky dohromady). Po strhujících výměnách a velmi napínavém finále ovládl celý turnaj mezi chlapci Václav Hrubý, který v boji o první místo odrazil match ball a celý zápas otočil ve svůj prospěch. Mezi holkami zvítězila Tereza Růžičková, která vyhrála nad svou jedinou soupeřkou Anetou Dakovou. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 20.5.2017 v Dobřanech (pouze pro holky) a 27.5.2017 ve Frýdku-Místku (kluci i holky).

VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE 13.5.2017
VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE 13.5.2017
VÝSLEDKY TURNAJE VE STUDÉNCE 13.5.2017

VÝSLEDKY PRVNÍHO TURNAJE Z ŘÍČAN

První turnaj letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2017 je již minulostí. Turnaje se zúčastnilo celkem 18 hráčů (11 chlapců a 7 dívek). Po urputných bojích o každý fiftýn nakonec mezi kluky dominoval Lukáš Fojtů, který ve finále porazil Tomáše Krejčího. Mezi holkami jasně zvítězila vítězka minulého ročníku BABOLAT BABY TOUR Alena Kovačková, která ve finále porazila Naďu Strnadovou. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!

Další turnaj se bude konat dne 13.5.2017 ve Studénce (kluci i holky) a v Dobřanech (pouze pro kluky). Přihlásit se můžete do 10.5.2017.

VÝSLEDKY PRVNÍHO TURNAJE Z ŘÍČAN
VÝSLEDKY PRVNÍHO TURNAJE Z ŘÍČAN
VÝSLEDKY PRVNÍHO TURNAJE Z ŘÍČAN

PRVNÍ TURNAJ JIŽ TENTO VÍKEND

První turnaj 3. ročníku BABOLAT BABY TOUR se koná již tento víkend v areálu OÁZA ŘÍČANY. Pokud jste se na turnaj ještě nestihli přihlásit, stačí zavolat pořadateli turnaje. Kontakt na pořadatele naleznete na odkaze: Turnaj OÁZA ŘÍČANY 22.4.2017

PRVNÍ TURNAJ JIŽ TENTO VÍKEND
PRVNÍ TURNAJ JIŽ TENTO VÍKEND
PRVNÍ TURNAJ JIŽ TENTO VÍKEND

ROČNÍK 2017 NA STARTU

Minulý ročník se mimořádně vydařil. Do letošního ročníku se již nyní přihlásilo více klubů než loni, takže se těšíme na tuhé boje v kvalifikačních turnajích pro závěrečné MASTERS, kterého se mohou zúčastnit jen ti nejlepší! A proto přejeme všem hráčům a hráčkám mnoho vítězných fiftýnů a matchballů.

... BABOLAT - PLAY TO BE WILD ...

ROČNÍK 2017 NA STARTU
ROČNÍK 2017 NA STARTU
ROČNÍK 2017 NA STARTU

PRO PŘIHLÁŠENÍ NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJE

KLIKNĚTE ZDE