Největší prestižní tenisová baby tour v ČR

Pro hráče

PRO KOHO JE TOUR URČENA

BABOLAT BABY TOUR je určena pro kluky a holky, kteří dosáhnou věku max. 9 let.

HRACÍ PRAVIDLA BABOLAT BABY TOUR

Body za umístění na jednotlivých turnajích se připisují pouze hráčům a hráčkám zaregistrovaným na těchto stránkách. Pokud do dvou dnů od ukončení kvalifikačního turnaje nebude hráč zaregistrován na stránkách www.babolatbabytour.cz, nelze mu přidělit body (ani zpětně) za umístění. Body za umístění do celkového součtu mohou takto získat pouze hráči a hráčky, kteří figurují v žebříčku zaregistrovaných hráčů a hráček turnaje BABOLAT BABY TOUR na stránkách www.babolatbabytour.cz.

Série turnajů BABOLAT BABY TOUR kategorie BABYTENIS probíhá po celé České republice. Ze všech kvalifikačních turnajů postoupí nejlepších 14 holek a 14 kluků do celorepublikového finálového MASTERS. Hlavní partneři BABOLAT a JONATHAN O.M., s.r.o. mají každý k dispozici 1 volnou kartu pro chlapce a 1 volnou kartu pro dívky. Celorepublikového finále se zúčastní celkem 16 chlapců a 16 dívek.

BODOVÝ a HRACÍ SYSTÉM TOUR

Maximální počet bodů v kvalifikačním turnaji stanoví počet účastníků v dané kategorii, kluci nebo holky (např. pokud bude 20 hráček/dívek – vítězka získává 20 bodů, 2.místo 19 bodů atd.). Hraje se do 4 vítězných gamů, za stavu 3:3 Tie-break do 7 bodů). Každý turnaj se musí hrát o celkové umístění, aby byly započítány všechny body za umístění. Základní skupiny budou 4 členné, pokud bude lichý počet hráčů, upraví se některé skupiny na 3 členné. Vždy budou postupovat první dva hráči z každé skupiny do hlavního pavouku a další hráči do pavouku útěchy. Oba pavouky se hrají o celkové umístění. Body z jednotlivých kvalifikačních turnajů se sčítají do celkového bodového hodnocení.

JAK ZAPOJIT DO BABOLAT BABY TOUR I VAŠEHO ŠAMPIONA / ŠAMPIONKU

Pro zapojení se do BABOLAT BABY TOUR je potřeba být registrován u Českého tenisového svazu (ČTS), na turnaje BABOLAT BABY TOUR se nepřihlašuje skrze rezervační formulář Českého tenisového svazu (ČTS), i když většina kvalifikačních turnajů BABOLAT BABY TOUR je tam uvedena. Zásadní a hlavní podmínkou pro účast na turnajích BABOLAT BABY TOUR je registrace hráče v systému na www.babolatbabytour.cz, kde se právě nacházíte a kde se můžete po registraci přihlašovat na všechny kvalifikační turnaje, získávat body, sledovat jak si vedete po odehrání turnajů, dostávat od pořadatele veškeré informace o průběhu tour, být sledováni prestižními trenéry a zástupci značky BABOLAT jak se Vám v tour vede, vybojovat si účast na závěrečném MASTERS, kde ti nejlepší budou bojovat o hráčskou smlouvu na podporu hráčů od značky BABOLAT a další hodnotné ceny. BABOLAT BABY TOUR - to je ryze soukromá prestižní tenisová tour pro kategorii hráčů/hráček BABY TENIS, sloužící k vyhledávání, podchycení a následné komplexní podpoře talentovaných hráčů a hráček již od jejich tenisových začátků, kteří by jinak svůj talent mohli zbytečně promrhat. Značka BABOLAT je v současnosti jedním z lídrů ve světě tenisu a je hlavně známa masivní podporou tenisu juniorského. Proto dnes vidíte na všech juniorských turnajích doma i ve světě zásadní počet hráčů hrát s raketama a vybavením této úspěšné značky a juniorské světové žebříčky jsou na předních místech obsazeny hráči a hráčkami hrajícími s vybavením BABOLAT. Proto jsou BABOLATEM masivně podporovány nové nejprestižnější světové tenisové akademie jak Rafy Nadala na Mallorce www.rafanadalacademy.com, tak Patrika Mouratoglou ve Francii www.mouratoglou.com, kde se připravují budoucí šampioni a šampionky z celého světa za dozoru nejlepších tenisových trenérů.

Milí rodiče, přihlásit své ratolesti na konkrétní kvalifikační turnaje lze jednoduše kliknutím na "PŘIHLÁSIT" v seznamu kvalifikačních turnajů na úvodní stránce www.babolatbabytour.cz. Zúčastnit se můžete kteréhokoliv z nabízených turnajů, třeba všech. Více odehraných turnajů znamená více bodů a větší šanci probojovat se do finálového MASTERS.

PRO PŘIHLÁŠENÍ NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJE

KLIKNĚTE ZDE