Největší prestižní tenisová baby tour v ČR

Pro pořadatele

TERMÍNOVÁ LISTINA KVALIFIKAČNÍCH TURNAJŮ JE STÁLE OTEVŘENÁ, POKUD SE CHCETE ZAPOJIT A STÁT POŘADATELI DALŠÍHO LETOŠNÍHO KVALIFIKAČNÍHO TURNAJE BABOLAT BABY TOUR 2019 U VÁS VE VAŠEM TENISOVÉM CENTRU, KONTAKTUJTE POŘADATELE TOUR, viz. kontakty.

Pro zapojení se do BABOLAT BABY TOUR musí být hráči registrováni u Českého tenisového svazu (ČTS), na turnaje BABOLAT BABY TOUR se nepřihlašuje skrze rezervační formulář Českého tenisového svazu (ČTS), i když většina kvalifikačních turnajů BABOLAT BABY TOUR je tam uvedena. Zásadní a hlavní podmínkou pro účast na turnajích BABOLAT BABY TOUR je registrace turnaje a hráče v systému na www.babolatbabytour.cz, kde se právě nacházíte a kde se hráči/hráčky můžou po registraci přihlašovat na všechny kvalifikační turnaje, získávat body, sledovat jak si vedou po odehrání turnajů, dostávat od pořadatele veškeré informace o průběhu tour a vybojovat si účast na závěrečném MASTERS, kde ti nejlepší budou bojovat o hráčskou smlouvu na podporu hráčů od značky BABOLAT a další hodnotné ceny. BABOLAT BABY TOUR - to je ryze soukromá prestižní tenisová tour pro kategorii hráčů/hráček BABY TENIS, sloužící k vyhledávání, podchycení a následné komplexní podpoře talentovaných hráčů a hráček.

Zapojit se můžete kdykoliv, stačí zorganizovat kvalifikační turnaj pro malé tenisty (holky, kluky) z Vašeho klubu, okolí, v kategorii BABY TENIS. Jelikož je o pořadatelství kvalifikačních turnajů obrovský zájem, doporučujeme si pospíšit, aby se termíny ve Vašem okolí nekřížily, dle hesla (kdo dřív příjde, ten dřív mele :-) . Jelikož mnoho hráčů a hráček mají zájem zůčastnit se finálového MASTERS, budou se přihlašovat zde na stránkách do jednotlivých turnajů, aby nasbírali co možná největší počet bodů. Proto je potřeba sledovat aktuální stav přihlášených hráčů na WWW.BABOLATBABYTOUR.CZ, kde se tito hráči mohou online přihlásit nezávisle na Vás pořadatelích nebo online odhlásit (nejpozději 3 dny před turnajem, později pouze telefonicky na Vašem kontaktním telefonním čísle uvedeném v info Vašeho turnaje).

SEZNAMTE RODIČE HRÁČE/HRÁČKY, kteří se již u Vás přihlásili na kvalifikační turnaj, aby si vytvořili ještě registraci na WWW.BABOLATBABYTOUR.CZ a přihlásili se online na Váš kvalifikační turnaj na těchto stránkách, jinak jim nemohou být započítány body za turnaj, na který se přihlásili a odehráli.

Preferujeme pro samotnou hru míče BABOLAT GREEN, které můžete nakoupit za velmi výhodnou cenu u oficiálního distributora značky BABOLAT pro ČR, fy MATCHPOINT, s.r.o. - kontakty viz. www.matchpoint.cz. Zde taktéž, pokud budete mít zájem o nákup např. cen pro Váš turnaj, můžete pořídit tyto za zvýhodněné ceny.

HRACÍ PRAVIDLA BABOLAT BABY TOUR

Série turnajů BABOLAT BABY TOUR kategorie BABYTENIS probíhá po celé České republice. Ze všech kvalifikačních turnajů postoupí nejlepších 14 holek a 14 kluků do celorepublikového finálového MASTERS. Hlavní partneři BABOLAT a JONATHAN O.M., s.r.o. mají každý k dispozici 1 volnou kartu pro chlapce a 1 volnou kartu pro dívky. Celorepublikového finále se zúčastní celkem 16 chlapců a 16 dívek.

BODOVÝ a HRACÍ SYSTÉM TOUR

Maximální počet bodů v kvalifikačním turnaji stanoví počet účastníků v dané kategorii, kluci nebo holky (např. pokud bude 20 hráček/dívek – vítězka získává 20 bodů, 2.místo 19 bodů atd.). Hraje se do 4 vítězných gamů, za stavu 3:3 Tie-break do 7 bodů). Každý turnaj se musí hrát o celkové umístění, aby byly započítány všechny body za umístění. Základní skupiny budou 4 členné, pokud bude lichý počet hráčů, upraví se některé skupiny na 3 členné. Vždy budou postupovat první dva hráči z každé skupiny do hlavního pavouku a další hráči do pavouku útěchy. Oba pavouky se hrají o celkové umístění. Body z jednotlivých kvalifikačních turnajů se sčítají do celkového bodového hodnocení.

POVINOSTI POŘADATELE

Pořadatelé odešlou do tří dnů od ukončení kvalifikačního turnaje výsledky a minimálně 3 fotky z turnaje ( 1 + 1 stupně vítězů kategorií (holky/kluci) + 1x společné foto před turnajem + ostatní foto dle uvážení ) na e-mail: info@babolat-online.cz

PRO PŘIHLÁŠENÍ NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJE

KLIKNĚTE ZDE